Pěnové kostky

 

6 různobarevných kostek se zajímavými obrázky. Kostky jsou vyrobeny z měkkého materiálu a jsou bezpečné - ideální pro mačkání, házení a stavění. Vaše dítě čekají hodiny fantastické zábavy a dobrodružství, při které bude díky obrázkům poznávat nové věci ze všedního života. Jedna z kostek navíc obsahuje rolničku.

 

Pěnové kostky rozvíjejí motorické schopnosti a podporují hmatové, zvukové i zrakové vjemy dítěte. S kostkami se ale může dělat i mnoho jiných věcí - od hledání podobných párů (zvířátka, oblečení…) až po vytváření animovaných příběhů nebo hledání rolničky!

 

Kostky je možné prát v pračce. Baleno v praktické přenosné PVC tašce.

 

Vhodné pro děti již od 6 měsíců.


Tuto hračku si můžete zakoupit přes náš eshop zde.


Maminka Andrea, 23 let - "Zatím je to Péťova nejoblíbenější hračka."

 

Maminka Hana, 34 let - "Prověřeno mými dvojčátky."

Dětská knížka - Domácí mazlíčciDětská knížka - Na zahraděDětská knížka - Na farměDětská knížka - V džungliHrazdička na kočárek - zvířátkaChrastítko - žirafaKostka plná překvapeníPěnové kostkyŠťastné kostkyVeselá opičkaVeselé kuželkyAuto plné herČervík Pepík - dětská hračka na postýlkuMaxi dětská knížka - foto albumZábavný poníkVelká dětská knížka – domov zvířátekVelká dětská knížka – hlavy zvířátekVelká dětská knížka – kam se schovalDětská ohrádka - farmaDětská ohrádka s hrazdičkou - farmaDětská relaxační podložkaDětská knížka s kousátkem - domácí mazlíčciDětská knížka s kousátkem - na farměDětská knížka s kousátkem - v džungliDětská knížka s kousátkem - na zahradě
VlevoVpravo

První roky
pro první dobrodružství

 

Dívčí klub
pro malé princezny

 

Kreativní a naučné hraní
pro dětské šikulky

 

Puzzle
každý dílek s příběhem

Puzzle Galt web

 

© ADC Blackfire Entertainment 2012 • všechna práva vyhrazena

Poslat kamarádovi mail fb